Usługi i cennik

Pośrednictwo w sprzedaży nieruchomości

Agencja nieruchomości Focis j.d.o.o. z Pag oferuje najlepszą usługę pośrednictwa w sprzedaży i zakupie nieruchomości, nasi doświadczeni agenci poprowadzą Cię od samego początku przejęcia nieruchomości na sprzedaż, aż do pomyślnego zakończenia sprzedaży.

Pośrednictwo w sprzedaży obejmuje:

- przyjazd do Twojej posesji.
- dokonanie sprawdzenia dokumentów potwierdzających własność lub inne prawa rzeczowe do nieruchomości.
- Nasz profesjonalny agent zapoznaje Cię ze średnią ceną rynkową podobnej nieruchomości, a następnie uzgadnia z Tobą cenę początkową za reklamę.
- podpisanie umowy pośrednictwa w celu rozpoczęcia procesu sprzedaży.
- fotografia nieruchomości.
- reklama nieruchomości na naszej stronie internetowej oraz za pośrednictwem platform wiodących reklamodawców w Chorwacji.
- przesyłanie oferty Twojej nieruchomości do klientów z naszej dużej bazy wcześniej zarejestrowanych klientów.
- Przyjeżdżanie do kupujących podczas oglądania nieruchomości i profesjonalne oprowadzanie ich po nieruchomości.
udział w negocjacjach i staraniach o sfinalizowanie sprzedaży.
- we współpracy z naszym zespołem prawnym zapewniamy Ci maksymalną ochronę podczas sporządzania umów przedumownych, kontraktów i innych dokumentów prawnych oraz przeprowadzamy Cię przez cały proces zakupu i sprzedaży.

Pośrednictwo w zakupie obejmuje:

- Spotkanie z Tobą i profesjonalna rozmowa na temat potencjalnej nieruchomości, którą chcesz kupić.
- Przegląd ofert z naszej bazy nieruchomości.
- Aktywny popyt na pożądaną nieruchomość kanałami własnymi oraz poprzez współpracę z innymi zweryfikowanymi agencjami nieruchomości.
- Kontrola potencjalnych nieruchomości wraz z fachową poradą.
- Udział w negocjacjach i staraniach o sfinalizowanie sprzedaży.
- We współpracy z naszym zespołem prawnym zapewniamy Państwu maksymalną ochronę podczas sporządzania umów przedwstępnych, kontraktów i innych dokumentów prawnych oraz przeprowadzamy Państwa przez cały proces kupna i sprzedaży.
- W przypadku zakupu nieruchomości za kredyt bankowy, składamy niezbędną dokumentację właściwemu sądowi w celu wpisu hipoteki banku jako wierzyciela na nieruchomości.
- Po sfinalizowaniu zakupu i sprzedaży przekazujemy całą niezbędną dokumentację właściwemu sądowi w celu rejestracji praw własności i wysyłamy wnioski o przeniesienie mediów na Twoje nazwisko.

Focis j.d.o.o. o doradztwo, działa zgodnie z Decyzją o spełnieniu warunków pośrednictwa w transakcjach na rynku nieruchomości wydaną przez Ministerstwo i jest zarejestrowana w Chorwackiej Izbie Handlowej.

Jaka jest cena Focis j.d.o.o. usługi?

Nie ma żadnych kosztów wyszukiwania nieruchomości na realestate-focis.com ani wycieczek po nieruchomościach i porad ekspertów z naszymi agentami.

Jeśli zdecydujesz się sprzedać lub wynająć u nas swój dom, pobierzemy od Ciebie opłatę, która pozwoli nam zapewnić najlepszą możliwą obsługę.
Jeśli kupujesz lub sprzedajesz nieruchomość, Twój Agent poinformuje Cię o wszelkich prawach i obowiązkach, a także o wysokości prowizji za pośrednictwo.

CENNIK prowizji pośrednictwa za pośrednictwo przy zakupie, zamianie, najmie i wynajmie nieruchomości, zgodnie z art. 27 i 28 ustawy o pośrednictwie w obrocie nieruchomościami (Dz.U. 14/14).
Prowizja pobierana jest jako procent całkowitej kwoty ceny zakupu.

SPRZEDAŻ
Prowizja pośrednictwa przy sprzedaży nieruchomości (pobierana przez sprzedającego):
3-5%, ale nie mniej niż 1000 EUR.

ZAKUPY
Prowizja pośrednictwa przy zakupie nieruchomości (pobierana przez kupującego):
2-4%, ale nie mniej niż 1000 EUR.