O nas

Celem Focis Real Estate jest pomóc Ci w urzeczywistnieniu Twoich marzeń o nieruchomościach. Działalność na rynku nieruchomości to znacznie więcej niż zwykłe transakcje biznesowe. W końcu to nasze domy są miejscem, w którym decydujemy się mieszkać i gdzie przechowujemy cenne wspomnienia, które zostaną na całe życie. Dlatego nic nie jest dla nas ważniejsze niż potrzeby i aspiracje naszych klientów.

Specjalizujemy się w pośrednictwie i doradztwie w branży nieruchomości na wyspie Pag.

Do każdego naszego klienta podchodzimy indywidualnie, starając się pomóc klientowi w wyborze nieruchomości według jego upodobań i potrzeb.

Focis j.d.o.o. o doradztwo, jest zarejestrowana w Rejestrze Sądowym i Rejestrze Pośredników w obrocie nieruchomościami przy Chorwackiej Izbie Handlowej oraz jest sygnatariuszem Kodeksu Etyki Pośredników w obrocie nieruchomościami.

Focis j.d.o.o. for Consulting pośredniczy w kupnie i sprzedaży nieruchomości pomiędzy dwiema stronami. Wykonujemy wszelkie czynności mające na celu prezentację nieruchomości na rynku w celu powiązania sprzedającego i kupującego, czyli w celu wykonania usługi pośrednictwa.