Košljun (Pag) - 4 atrakcyjne działki budowlane

Kod ID82
Lokalizacja:
Košljun, Pag
Typ transakcji:
Na sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działk
Cena:
112.000€
Powierzchnia:
470 m2
W pobliżu
  • Odległość do morza: 120
  • Bliskość do morza
Inne
  • Rodzaj gruntu: Budownictwo
  • Przeznaczenie: mieszkalne
Na sprzedaż cztery działki budowlane w miejscowości Košljun na wyspie Pag. Znajdują się one zaledwie 120 metrów od morza i plaży.

Pierwsza działka ma powierzchnię 470 m2 i zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego istnieje możliwość wybudowania domu jednorodzinnego lub budynku wolnostojącego z trzema mieszkaniami. Cena 112 000 EUR.

Druga działka ma powierzchnię 534 m2 i zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego istnieje możliwość wybudowania domu rodzinnego lub budynku wolnostojącego z maksymalnie pięcioma lokalami mieszkalnymi. Cena 128 000 EUR.

Trzecia działka ma powierzchnię 538 m2 i zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego istnieje możliwość wybudowania domu jednorodzinnego lub budynku wolnostojącego z maksymalnie pięcioma lokalami mieszkalnymi. Cena 129 000 EUR.

Czwarta działka ma powierzchnię 543 m2 i zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego istnieje możliwość wybudowania domu jednorodzinnego lub budynku wolnostojącego z maksymalnie pięcioma lokalami mieszkalnymi. Cena 130 000 EUR.
 

Wyślij zapytanie

Prawa autorskie © 2024. Focis nieruchomości, Wszelkie prawa zastrzeżone
Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z użytkowania, w tym w celu personalizacji reklam i treści. Klikając "Akceptuję", akceptujesz wszystkie pliki cookie.